лабораторія новини контакт
навчальна Інтернет лабораторія
навчальна Інтернет лабораторія
київський університет
Підтримка вищих навчальних закладів

Академична програма Intel в Україні полягає у підтримці та розвідку інформаційних технологій у вищих навчальних закладів держави. Програма включає у себе предоставлення обладнення Intel навчальним та научним лабораторіям, отримання грантів на досліджування та підтримку найбільш успіваючих студентів.

Бажаючи підтримати навчальні курси та научні роботи, які впливають на розвиток Інтернета і електроної комерції в Україні, представництво корпорації Intel в країнах СНД, подарувала обчислювальному центру Київського Університету імені Тараса Шевченка обладнання для нової Інтернет-лабораторії (робочі станції, високопродуктивний обчислювальний кластер, мережеве та допоміжне обладнання на загальну вартість біля 20 тис. доларів США).

Слід зауважити, що це не перша акція підтримки вищих навчальних закладів на Україні корпорацією Intel, ще у грудні 1997 був переденний грант Національно техчнічному університету України, який складався з 24 комп'ютерів на базі Intel® Pentium II та двопроцесорного серверу на базі Intel Prntium Pro.

  © ICC, 2001