лабораторія новини контакт
навчальна Інтернет лабораторія
київський університет

24 квітня 2001 року Презентація лабораторії.

1 липня 2001 року Запущено новий кластер.

18 вересня 2001 року Відбулася дистанційна лекція "Історія університету" професора кафедри давньої та нової історії України історичного факультету Ульянівського Василія Іринарховича. Інтернет-трансляція лекції організована Інформаційно-обчислювальним центром Київського національного університету імені Тараса Шевченка за технічної підтримки компанії Українські Сателітарні Системи (УкрСат) та лабораторії інтернет економіки.

2 жовтня 2001 року В примiщеннi актового залу червоного корпусу вiдбулася лекцiя "Розвиток сучасного бiзнесу з використанням Internet-технологiй". Лекцiю прочитав Головний Стратег в областi електронного бiзнесу та маркетингу корпорацiї "Intel" (США) - Chris S. Thomas. Усi бажаючi можуть продивитися лекцiю в iнтернетi .